African Sunset Giraffe Nohea :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

African Sunset Giraffe Nohea

9.450 ден.

Наречен Nohea, што значи „убав“, овој модерен дизајн на жирафа ја спојува класичната изработка на чист кристал со разиграни детали. Сјае со 208 чисти кристални страни, зајакнати со допир на топла боја благодарение на специјалната обвивка на ушите и опашката во златен тон. Совршено парче за почеток или продолжување на вашата колекција на кристали и прекрасна идеја за подарок. Предмет за декорација. Не е играчка. Не е погоден за деца под 15 години.


  • Шифра 5557858
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Кафеава
  • Димензија 10.6 cm x 4.9 cm x 2.5 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

KRIS BEAR - SWEET AS HONEY

5.450 ден. Нема на залиха

SWAN COUPLE

18.000 ден. Нема на залиха
Ново Kris Bear Happy Together Kris Bear Happy Together

OWL COUPLE

11.500 ден.

Frog Prince

5.450 ден.

Baby Animals Plushy the Panda

5.450 ден. Нема на залиха
-53 % Swarovski Chinese Zodiac Snake Swarovski Chinese Zodiac Snake

Swarovski Chinese Zodiac Snake

15.400 ден. 7.315 ден.
Ново Kris Bear Una Bear Kris Bear Una Bear

Kris Bear Una Bear

5.450 ден. Нема на залиха