Ortyx set, Triangle cut, White, Rose gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Сет: Ланче и обетки

Ortyx set, Triangle cut, White, Rose gold-tone plated

11.500 ден.


  • Шифра 5643730
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Златна • Розева
  • Димензија 38 cm x 0.9 cm
  • Материјал Розе позлата

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија