African Sunset Vase :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

African Sunset Vase

9.950 ден.

Оваа модерна, минималистичка вазна е функционално уметничко дело, инспирирано од облиците и топлите бои на африканското зајдисонце. Дизајнот хармонично комбинира 370 чисти кристални страни со дрвена основа и метал со брусена шампањска завршница во златен тон. Неговата впечатлива, асиметрична силуета додава моментална софистицираност во секој простор и совршено се комбинира со други парчиња од африканската колекција за зајдисонце. Стаклената цевка е дизајнирана да држи еден мал цвет. Инспиративна идеја за подарок за свадба, роденден или годишнина. Цветот не е вклучен. Предмет за декорација. Не е играчка. Не е погоден за деца под 15 години.


  • Шифра 5557862
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Златна • Сива
  • Димензија 13 cm x 11.5 cm x 4.6 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

ROSE BOUQUET

12.900 ден.
-20 % Crystal Flowers Golden Yellow Cactus Crystal Flowers Golden Yellow Cactus

Crystal Flowers Golden Yellow Cactus

28.000 ден. 22.400 ден.
-34 % Elegance of Africa Decorative Box Ujamaa Elegance of Africa Decorative Box Ujamaa

Elegance of Africa Decorative Box Ujamaa

15.000 ден. 9.975 ден.
-30 % Garden Tales Decorative Vase, Large Garden Tales Decorative Vase, Large

Garden Tales Decorative Vase, Large

3.990 ден. 2.793 ден.
Ново Idyllia Butterfly Idyllia Butterfly

Idyllia Butterfly

20.000 ден.
Ново Florere Peony Florere Peony

Florere Peony

17.000 ден.
-34 % Jungle Beats Decorative Stand Andoki, Small Jungle Beats Decorative Stand Andoki, Small

All you Need are Birds Love Bird Couple

9.990 ден. Нема на залиха
-30 % Garden Tales Calla Lily Garden Tales Calla Lily

Garden Tales Calla Lily

12.900 ден. 9.030 ден.