Luna choker Moon, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ѓердан

Luna choker Moon, White, Rhodium plated

14.900 ден. 10.430 ден. -30%

Инспириран од фазите на Месечината, дизајнот обложен со родиум содржи една полумесечина, украсена со пет различни големини на кристали изработени во pavé техника за префинет ефект . Впечатливо и мистично парче накит што може да се носи од утро до вечер.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5674892
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Црна
  • Материјал Родиран
  • Димензија минимална должина: 31cm максимална должина: 36 cm
  • Тип на ланчиња Кратко ланче (Чокер)