Kris Bear Just Dance :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

Kris Bear Just Dance

5.450 ден.

Подгответе се да излезете на подиумот со овој сладок додаток на нашето култно семејство Kris Bears, сакано од колекционерите од 1993 година. Дизајнот инспириран од 90-тите е направен од чист кристал носејќи зелени лакирани слушалки со розови кристални додатоци. Прекрасна идеја за подарок за секој кој сака музика или танц. Предмет за декорација. Не е играчка. Не е погоден за деца под 15 години.


  • Шифра 5619237
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Црна • Розева • Зелена
  • Димензија 4.26 cm x 3.25 cm x 1.9 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

-30 % KRIS BEAR - VIRGO KRIS BEAR - VIRGO

KRIS BEAR - VIRGO

3.450 ден. 2.415 ден.

My Little Kris Bear Mother & Baby

9.950 ден. Нема на залиха

TORTOISE

21.000 ден.
Ново Kris Bear Ready to Disco Kris Bear Ready to Disco
Ново Signum Swan, Small Signum Swan, Small

Signum Swan, Small

7.450 ден.
Ново Asian Symbols Rabbit Asian Symbols Rabbit

Asian Symbols Rabbit

9.950 ден. Нема на залиха