Stilla stud earrings Cushion cut, Blue, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Stilla stud earrings Cushion cut, Blue, Rhodium plated

4.250 ден.


  • Шифра 5639132
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сина
  • Материјал Родиран
  • Димензија 0.6 cm x 0.3 cm
  • Тип на обетки Кратки обетки