MINERA PICTURE FRAME, SILVER TONE, ROUND :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

MINERA PICTURE FRAME, SILVER TONE, ROUND

6.450 ден.

Додадете дополнителен сјај на вашите фотографии со оваа прекрасна рамка за слика. Совршен подарок за секоја пригода.


  • Шифра 5408239
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 13.2 x 13.2 x 6.3 cm
  • Боја Сребрена • Сива

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија