Stilla stud earrings, Heart, Red, Gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Stilla stud earrings, Heart, Red, Gold-tone plated

4.250 ден.

Изразете го вашето најхрабро јас со овие живописни црвени обетки од семејството Stilla. Експертно изработени од брилијантно брусени кристали во облик на срце со основа изработена од позлата. Носете ги сами или во комбинација со повеќе обетки во разни бои и форми од семејството Stilla и блескајте. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5639133
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 0.5 cm x 0.6 cm
  • Материјал Позлата
  • Тип на обетки Кратки обетки
  • Боја Златна • Црвена