Bella V drop earrings Round cut, Pink, Rose gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Bella V drop earrings Round cut, Pink, Rose gold-tone plated

5.450 ден.


  • Шифра 5662114
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија должина: 1.8 cm ширина: 0.9 cm
  • Тип на обетки Кратки обетки
  • Боја Златна • Розева
  • Материјал Розе позлата