Matrix hoop earrings Heart, Small, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Matrix hoop earrings Heart, Small, White, Rhodium plated

9.790 ден.


  • Шифра 5653170
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела
  • Материјал Родиран
  • Димензија должина: 1.9 cm ширина: 1.8 cm
  • Тип на обетки Кругови