Swarovski Iconic Swan drop earrings Swan, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Swarovski Iconic Swan drop earrings Swan, White, Rhodium plated

9.790 ден.


  • Шифра 5647545
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела
  • Материјал Родиран
  • Тип на обетки Висечки обетки
  • Димензија должина: 3.8 cm ширина: 1.3 cm