Mesmera necklace Statement, Mixed cuts, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ѓердан

Mesmera necklace Statement, Mixed cuts, White, Rhodium plated

60.000 ден.

Оваа извонредна огрлица Mesmera е парче што веднаш ќе го подигне вашиот вечерен стил. Храбриот дизајн е обложен со родиум и се одликува со впечатлив спој на кристали во драматична разновидност на форми во еден совршен производ.Измешаните кроеви и големини се почит на реномираниот savoir-faire на Swarovski, давајќи ви парче накит што е чудесно и хипнотичко. Со толку многу аспекти ова парче ја привлекува светлината од секој агол. Изберете ја оваа огрлица како врвен израз на префинетост. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5673599
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Тип на ланчиња Ѓердан
  • Димензија максимална должина: 38.50cm