Lucent stud earrings Green, Gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Lucent stud earrings Green, Gold-tone plated

12.500 ден. 8.750 ден. -30%

Овие обетки ја носат иновативноста до максимум. Дизајнирани да ги стават кристалите во центарот на вниманието. Секое парче има прецизно обработени кристали, напред и назад, во темно зелена боја на суптилна позлатена база. Носете ги за да внесете боја и самодоверба во дневниот изглед. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5626604
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија должина: 1.8 cm ширина: 2 cm
  • Материјал Позлата
  • Тип на обетки Кратки обетки
  • Боја Златна • Зелена