RED SWAN ORNAMENT :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

RED SWAN ORNAMENT

6.450 ден.

Овој орнамент, црвен лебед е изработен со 549 сваровски кристали и симболизира среќа, убавина и невиност. Идеален подарок за секоја пригода.


  • Шифра 5528080
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 32 x 3 x 1.5 cm
  • Боја Црвена

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

Ново Garden Tales Mistletoe Garden Tales Mistletoe
Ново Garden Tales Magnolia Magnet, Large Garden Tales Magnolia Magnet, Large

Garden Tales Magnolia Magnet, Large

2.500 ден. Нема на залиха

CRYSTAL BASE, LARGE

1.600 ден. Нема на залиха
Ново GARDEN TALES:MAGNOLIA GARDEN TALES:MAGNOLIA
Ново Garden Tales Eucalyptus Garden Tales Eucalyptus
Ново GARDEN TALES:CHERRY BLOSSOM GARDEN TALES:CHERRY BLOSSOM