Alice in Wonderland pendant Cat, Pink, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ланче

Alice in Wonderland pendant Cat, Pink, Rhodium plated

9.990 ден.

Водич за големина
  • Шифра 5682809
  • Гаранција 24 месеци
  • Материјал Родиран
  • Димензија минимална должина: 42 cm максимална должина: 49 cm
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок
  • Боја Розева