Matrix hoop earrings Round cut, Blue, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Matrix hoop earrings Round cut, Blue, Rhodium plated

9.450 ден.


  • Шифра 5647446
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сина
  • Материјал Родиран
  • Димензија 3 cm x 3 cm
  • Тип на обетки Кругови