ROSE BOUQUET :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

ROSE BOUQUET

12.900 ден.

Овој прекрасен букет рози изработен од кристали е совршен подарок за Денот на вљубените или за свадбена веселба. Не е играчка. Не е соодветно за деца под 15 години.


  • Шифра 5493707
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Розева
  • Димензија 10.5 x 6.4 x 6.4 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

Ново Asian Symbols Dragon Asian Symbols Dragon

Asian Symbols Dragon

10.900 ден.
-20 % Garden Tales Daisy Garden Tales Daisy

Garden Tales Daisy

8.290 ден. 6.632 ден.
-20 % Crystal Flowers Golden Yellow Cactus Crystal Flowers Golden Yellow Cactus

Crystal Flowers Golden Yellow Cactus

28.000 ден. 22.400 ден.
Ново Zodiac Capricorn Zodiac Capricorn

Zodiac Capricorn

6.290 ден.
Ново Florere Forget-me-not Florere Forget-me-not
-30 % GARDEN TALES:DECOR VASE S GARDEN TALES:DECOR VASE S

GARDEN TALES:DECOR VASE S

2.790 ден. 1.953 ден.
-20 % GARDEN TALES:CHERRY BLOSSOM GARDEN TALES:CHERRY BLOSSOM

GARDEN TALES:CHERRY BLOSSOM

8.290 ден. 6.632 ден.
-20 % Garden Tales Red Poppy Garden Tales Red Poppy

Garden Tales Red Poppy

8.290 ден. 6.632 ден.
Ново Florere Peony Florere Peony

Florere Peony

17.000 ден.
Ново Zodiac Aquarius Zodiac Aquarius

Zodiac Aquarius

6.290 ден.