Florere stud earrings Flower, Pink, Gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Florere stud earrings Flower, Pink, Gold-tone plated

13.900 ден.

Инспирирани од природата овие обетки во форма на цвет се совршен детал за секоја комбинација. Искомбинирајте ги со накит од истата колекција за блескав впечаток. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5650563
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 3 cm
  • Материјал Позлата
  • Тип на обетки Кратки обетки
  • Боја Златна • Розева