Signum smartphone case Swan, iPhone® 14 Pro Max, Blue :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Футрола за телефон

Signum smartphone case Swan, iPhone® 14 Pro Max, Blue

7.950 ден. 3.975 ден. -50%

Внесете гламур со оваа елегантна футрола за паметен телефон инспирирана од семејството Signum. Поставен на сина подлога, дизајнот го карактеризира лебедот на Сваровски, изработен во кристали во соодветна сина боја. Компатибилен со iPhone® 14 Pro Max, како и со официјалните полначи на Apple®. iPhone® е регистриран заштитен знак на Apple Inc. Apple® е регистриран заштитен знак на Apple Inc.


  • Шифра 5649833
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 1.1 cm x 8.1 cm x 14.7 cm
  • Боја Сина

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија