Gema pendant Mixed cuts, Flower, Pink, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ланче

Gema pendant Mixed cuts, Flower, Pink, Rhodium plated

7.950 ден.

Изработен со мешавина од розево-виолетови тонови, ланчето Gema е навистина уникатно парче за секоја пригода. Прекрасно фацетираните кристали се наредени во цветен шаблон во родирана основа, кој топло ја надополнува неговата свежа боја. Носете го овој приврзок за да внесете радост во вашиот стил и комбинирајте го со други парчиња од семејството Gema за комплетен изглед.

Водич за големина
  • Шифра 5662493
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Розева • Виолетова
  • Материјал Родиран
  • Димензија минимална должина: 36cm максимална должина: 41cm ширина: 1.7cm
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок