Originally set White, Rose gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Сет: Ланче и обетки

Originally set White, Rose gold-tone plated

14.900 ден.

Понекогаш едноставниот луксуз може да биде највпечатлив. Овој оригинален сет од обетки и ланче, обложени во розово злато и бисери од Сваровски кристал е совршен пример. Блескавите кристали изработени во pavé ги красат врвовите на кристалните бисери за дополнителен сјај. Носете го ова парче за да го освежите својот изглед. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5672835
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Златна
  • Димензија минимална должина: 38 cm максимална должина: 43 cm
  • Материјал Розе позлата

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија