SWAN PICTURE FRAME :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ново

Украс

SWAN PICTURE FRAME

5.150 ден.

Рамка за слика декорирана со заштитниот знак на Сваровски-лебед. Идеален подарок за секоја прилика, одличен декоративен елемент во сечиј дом и парче кое ќе ве потсетува на одреден убав момент од вашиот живот.


  • Шифра 5493700
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела
  • Димензија 17.6 x 13 x 7.4 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија