Teddy pendant Bear, Pink, Rose gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ѓердан

Teddy pendant Bear, Pink, Rose gold-tone plated

12.900 ден.

Водич за големина
  • Шифра 5669166
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Златна • Розева
  • Тип на ланчиња Ѓердан
  • Димензија минимална должина: 38 cm максимална должина: 43 cm
  • Материјал Позлата • Кристални бисери