Swarovski Sparkling Dance pendant Green, Gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ланче

Swarovski Sparkling Dance pendant Green, Gold-tone plated

11.500 ден.

Овој фасцинантен приврзок од семејството Swarovski Sparkling Dance го спојува модерниот уличен стил со безвременската естетика. Современиот синџир е изработен во златна боја кој држи круг од црно pavé околу централниот танцувачки кристал во зелена боја. Ова маестрално изработено ланче е врвен начин да внесете уникатност во вашиот стил и изглед. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5665238
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија максимална должина: 47cm
  • Материјал Позлата
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок
  • Боја Златна • Зелена