Luna drop earrings Asymmetrical design, Moon, Multicolored, Rose gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Luna drop earrings Asymmetrical design, Moon, Multicolored, Rose gold-tone plated

7.950 ден.

Овие блескави Luna обетки се инспирирани од сенките на месечината. Дизајнот обложен со розово злато се одликува со елегантен пар полумесечини, секоја украсена со кристали во темни тонови, закачени на блескави мини обрачи. Едната обетка држи бисер што се вади. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5671569
  • Гаранција 24 месеци
  • Тип на обетки Висечки обетки
  • Димензија 2.5 x 1.1 cm
  • Боја Златна • Сина
  • Материјал Розе позлата • Кристални бисери