ZODIAC - DECISIVE ROOSTER :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

ZODIAC - DECISIVE ROOSTER

3.850 ден.

Украс од кинескиот зодијак дизјниран од дизајнерот Yoshii Hiroshi изработен од црвен кристал, совршен подарок за родените во годината на петелот.Не е играчка. Не е соодветно за деца под 15 години.


  • Шифра 5302559
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сина • Жолта • Розева
  • Димензија 4 x 2.4 x 3 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

Ново REPLICA HEDGEHOG REPLICA HEDGEHOG

REPLICA HEDGEHOG

3.150 ден.

CAT MOTHER

6.450 ден.

ANTHIAS FISH

19.300 ден. Нема на залиха
Ново DREAMY THE ELEPHANT DREAMY THE ELEPHANT

DREAMY THE ELEPHANT

4.500 ден.
Ново BABY'S 1ST ROCKING HORSE BABY'S 1ST ROCKING HORSE

BABY'S 1ST ROCKING HORSE

3.150 ден. Нема на залиха
Ново BLUE JAY BLUE JAY

BLUE JAY

6.450 ден.