Alice in Wonderland pendant Playing card, Red, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ланче

Alice in Wonderland pendant Playing card, Red, Rhodium plated

9.950 ден.

Овој приврзок е направен во чест на класичната приказна на Дизни. Дизајнот обложен со родиум содржи анимирана карта за играње украсена со црвени и светли кристали со танцувачки Сваровски кристал во форма на срце во центарот. Совршен начин да ја изразите вашата разиграна страна. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5682805
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена • Црвена
  • Материјал Родиран
  • Димензија минимална должина: 42 cm максимална должина: 49 cm
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок