Crystalline Gloss Ballpoint Pen, White, Chrome plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Пенкало

Crystalline Gloss Ballpoint Pen, White, Chrome plated

2.950 ден.

Crystalline Gloss пенкалото е инспирано од палетата на бои и форми од козметичката идустрија, тоа го прави совршено за жени со префинет вкус. Исполнето е со стотина кристали кои блескаат и е вистинско надополнување на вашиот стил.


  • Шифра 5568761
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела
  • Материјал Родиран