Luna pendant Moon, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Пенкало

Luna pendant Moon, White, Rhodium plated

16.000 ден.

Инспириран од фазите на Месечината, дизајнот обложен со родиум содржи една полумесечина, украсена со пет различни големини на кристали изработени во pavé техника за префинет ефект . Впечатливо и мистично парче накит што може да се носи од утро до вечер.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5674895
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Димензија максимална должина: 75 cm
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок