Crystalline Ballpoint Pen, Pink, Rose-gold tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Пенкало

Crystalline Ballpoint Pen, Pink, Rose-gold tone plated

3.450 ден.

Crystalline пенкалото е исполнето со деликатно обработени Swarovski кристали користеќи за специјалната Crystalline техника. Може да биде внимателно одбран подарок за оние што ви значат.


  • Шифра 5527536
  • Гаранција 24 месеци
  • Материјал Розе позлата
  • Боја Розева • Сива