Swarovski Sunglasses, SK0305 01B, Black :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Очила за сонце

Swarovski Sunglasses, SK0305 01B, Black

11.600 ден.

Наочарите за сонце на Swarovski даваат гламурозност на секој изглед. Лесно се комбинираат со вашиот накит од Swarovski. Низа на кристали се аплицирани на двете страни од рачките давајќи елегантност и софистицираност на вашиот изглед.


  • Шифра 5569402
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Црна

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија