Luna drop earrings Moon, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Luna drop earrings Moon, White, Rhodium plated

12.900 ден.

Инспириран од фазите на Месечината, дизајнот обложен со родиум содржи полумесечина, украсена со пет различни големини на кристали изработени во pavé техника за префинет ефект . Впечатливо и мистично парче накит што може да се носи од утро до вечер.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5666179
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Димензија 2.5 x 0.7 cm
  • Тип на обетки Кругови