Angelic Necklace, White, Rose-gold tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ѓердан

Angelic Necklace, White, Rose-gold tone plated

12.500 ден.

Swarovski ланче со безвременски дизајн кое ќе го збогати вашиот секојдневен изглед. Искомбинирајте го со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5367845
  • Гаранција 24 месеци
  • Тип на ланчиња Ѓердан
  • Димензија 38 CM
  • Боја Златна
  • Материјал Розе позлата