Botanical Necklace, Yellow, Gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ѓердан

Botanical Necklace, Yellow, Gold-tone plated

5.800 ден. 4.060 ден. -30 %

Најнова колекција на Atellier Swarovski, Botanical, создадена во соработка со оскаровката Penelope Cruz. Колекција со безвременски дизајн коja ќе го збогати вашиот секојдневен изглед. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5535781
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Златна
  • Димензија 38/0.8X2.1 CM
  • Материјал Позлата
  • Тип на ланчиња Кратко ланче (Чокер)