Gema pendant Mixed cuts, Crystal pearl, Flower, Pink, Gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ланче

Gema pendant Mixed cuts, Crystal pearl, Flower, Pink, Gold-tone plated

12.900 ден.

Водич за големина
  • Шифра 5688490
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија минимална должина: 42 cm максимална должина: 49 cm
  • Материјал Позлата
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок
  • Боја Златна • Розева