Ginger T Bar Necklace, White, Rose-gold tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ланче

Ginger T Bar Necklace, White, Rose-gold tone plated

6.750 ден.

Ginger колекција на Swarovski со безвременски дизајн коja ќе го збогати вашиот секојдневен изглед. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5567529
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 45/2.9X1.8 CM
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок
  • Материјал Розе позлата
  • Боја Розева