Imber pendant Octagon cut, Pink, Gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ланче

Imber pendant Octagon cut, Pink, Gold-tone plated

12.900 ден.

Едноставено, но волшебено ова ланче од семејството Имбер ќе го надополни секој стил. Дизајнот обложен во златни тонови е закачено на нежен синџир и се одликува со розев кристал со форма на октагон вметнат во задебелена на рамка. Во издолжувањето е поставен и единечен Swarovski кристал. Подарете го овој накит на некој близок за посебна пригода или значајна прослава.

Водич за големина
  • Шифра 5682531
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија минимална должина: 42 cm максимална должина: 49 cm
  • Материјал Позлата
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок
  • Боја Златна • Розева