Swarovski Sparkling Dance Heart Necklace, Pink, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ланче

Swarovski Sparkling Dance Heart Necklace, Pink, Rhodium plated

6.750 ден.

Колекцијата Sparkling Dance e производ на долгогодишно искуство, уметност и техника во обработка на кристали. Централниот кристал игра со секое ваше движење создавајќи блескав сјај. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5465284
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена • Розева
  • Материјал Родиран
  • Димензија 38 CM
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок