Birthstone pendant Square cut, March, Blue, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ланче

Birthstone pendant Square cut, March, Blue, Rhodium plated

6.990 ден.

Овој нежен привезок е инспириран од бојата на камен на родените во месец март. Обложен е со родиум и се одликува со единечен кристал во форма на квадрат во сина аквамарин нијанса, што претставува спокојство и трезвеност. Може да се носи за да го прославите времето што е значајно за вас, но и да го поклоните како одличен роденденски подарок.

Водич за големина
  • Шифра 5651794
  • Гаранција 24 месеци
  • Материјал Родиран
  • Димензија минимална должина: 42 cm максимална должина: 47 cm
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок
  • Боја Сина