Idyllia pendant Flower, Yellow, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ново

Ланче

Idyllia pendant Flower, Yellow, Rhodium plated

17.000 ден.

Овој впечатлив накит од Идилија е извонреден во секој детал. Закачен на долг синџир обложен со родиум привезокот има кристали поставени деликатно со микро-паве техника околу работ заедно со централен овален кристал кој е украсен со волшебен цветен мотив. Овој цветен дизајн е формиран од проѕирни кристали во форма круша и Сваровски кристали во жолта жолта боја со блескав градиент ефект. Прекрасно парче што ќе заблеска кога ќе го носите. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5679917
  • Гаранција 24 месеци
  • Материјал Родиран
  • Димензија минимална должина: 70 cm максимална должина: 80 cm
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок
  • Боја Сребрена • Жолта