Swarovski Infinity Necklace, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ланче

Swarovski Infinity Necklace, White, Rhodium plated

7.450 ден.

Infinity колекцијата на Swarovski e со симбол на бесконечност и љубов, совршен спој на модерното со класичното.Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5537966
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Димензија 68/3X1.1 CM
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок