Swarovski Infinity Double Heart Necklace, White, Mixed metal finish :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ланче

Swarovski Infinity Double Heart Necklace, White, Mixed metal finish

6.750 ден.

Infinity колекцијата на Swarovski e со симбол на бесконечност и љубов, совршен спој на модерното со класичното.Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5518868
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Златна • Сребрена
  • Материјал Родиран • Комбинирани метали
  • Димензија 38/1.8X1.5 CM
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок