Swarovski Symbolic Moon Necklace, Black, Rose-gold tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ланче

Swarovski Symbolic Moon Necklace, Black, Rose-gold tone plated

5.450 ден.

Symbolic колекцијата на Swarovski e совршен спој на модерното со класичното, коja ќе го збогати вашиот секојдневен изглед. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5429737
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 34 CM
  • Боја Црна • Златна
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок
  • Материјал Розе позлата