Swarovski Symbolic Y Necklace, Multi-colored, Rose-gold tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ѓердан

Swarovski Symbolic Y Necklace, Multi-colored, Rose-gold tone plated

6.450 ден.

Symbolic колекцијата на Swarovski e совршен спој на модерното со класичното, коja ќе го збогати вашиот секојдневен изглед. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5494357
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 42/6.3X1.7 CM
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок
  • Боја Златна • Сина
  • Материјал Розе позлата