Swarovski Swan stud earrings Swan, Gray, Ruthenium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Swarovski Swan stud earrings Swan, Gray, Ruthenium plated

7.950 ден.

Прегрнете го грациозниот дух на лебедот со овие нежни и симболични обетки на Сваровски. Секоја обетка е обложена со ротениум и има половина бел кристален бисер кој е опкружен со светли кристали украсени со мотив на лебед со сиви кристали. Препознатлив и софистициран изглед за најелегантните прилики. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5680848
  • Гаранција 24 месеци
  • Материјал Родиран
  • Димензија 1.2 x 1.2 cm
  • Тип на обетки Кратки обетки
  • Боја Сива