Sunglasses Oval shape, SK6006, Black :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Очила за сонце

Sunglasses Oval shape, SK6006, Black

25.000 ден.

Бидете во центарот на вниманието каде и да се појавите со овие извонредни очила за сонце. Иновативните рамки се карактеризираат со црн тубуларен дизајн обложен со низа од јасни кристали. Со нивниот отворен стил и црни леќи овој пар е направен секој изглед да го претвори во луксуз. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5679553
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија ширина на објектив: 5.4 cm ширина на мост: 2.2 cm
  • Боја Црна
  • Материјал Комбинирани метали

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија