Swarovski Symbolic Star Pendant, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ланче

Swarovski Symbolic Star Pendant, White, Rhodium plated

6.250 ден.

Symbolic колекцијата на Swarovski e совршен спој на модерното со класичното, коja ќе го збогати вашиот секојдневен изглед. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5511404
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена • Сина
  • Материјал Родиран
  • Димензија 38/1.5X1.5 CM
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок