Swarovski Symbolic Star Pendant, White, Rose-gold tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ланче

Swarovski Symbolic Star Pendant, White, Rose-gold tone plated

6.250 ден.

Symbolic колекцијата на Swarovski e совршен спој на модерното со класичното, коja ќе го збогати вашиот секојдневен изглед. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5494352
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 38/1.5X1.5 CM
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок
  • Боја Златна • Сина
  • Материјал Розе позлата