Swan Necklace, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ланче

Swan Necklace, White, Rhodium plated

5.450 ден.

Како симбол на грациозност и чистина, лебедот претставува идеален претпознатлив знак на Swarovski. Колекцијата Swan e производ на долгогодишно искуство, уметност и техника во обработка на кристали. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5007735
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок