Tennis Deluxe Necklace, White, Gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ѓердан

Tennis Deluxe Necklace, White, Gold-tone plated

15.000 ден.

Tennis колекцијата на Swarovski e совршен спој на модерното со класичното, коja ќе го збогати вашиот секојдневен изглед. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5511545
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Златна • Жолта
  • Тип на ланчиња Ѓердан
  • Димензија 38 CM
  • Материјал Позлата